Отзывы пользователей

Інна

2020-05-09

Свій заказ через нп чекала 11 днів, за доставку заплатила 500 грн, стіл Astro прийшов пошкоджений, до стільців не хватало деталей, сайтом друже не задоволені

Интернет-магазин SignalUA

Доброго дня, Інна. Ви оформили замовлення на передодні пасхальних свят, тому затримки по доставці нажаль були. На рахунок пошкодженого стола можемо контатувати лише той факт. що Ви не оглянули товар при отриманні. І дійсно по фото було видно, що стіл пошкоджено через коробку. Деталей яких не вистачало, ми Вам відразу відправили. Тому дуже шкода, що ми не виправдали Ваші надії. З повагою колектив SIGNALUA

Евгения

2020-03-16

Наконец, стулья получила, спасибо

Интернет-магазин SignalUA

І Вам дякуємо за замовлення, та терпіння в очікуванні.

Евгения

2020-03-06

9 декабря 2019г заказала стулья 6 шт, аванс перечислила 26 декабря, прошло три месяца, стульев нет....

Интернет-магазин SignalUA

Так, Євгеніє, стільці дійсно затримуються у звязку з тим, що постійно змінюється термін поставки у Польщі. Але ми всією нашою командою щиро надіємся і віримо, що вони приїдуть у найблищий час і Ви нам напишете ще гарний відгук!)

Ирина

2020-02-18

Замовляли кухонні стільці в кількості 8 штук, товар чудовий, прийшов вчасно. 2 стільці трішки відрізнялися за кольором замінили без проблем дякую магазину та дівчатам менеджерам.

Интернет-магазин SignalUA

Дякуємо за відгук! Ми вдячні Вам за довіру і будемо старатись до кращого)!

Евеліна

2020-01-16

Меблі люкс! Замовляла диванчик у офіс і він став прикрасою кабінету! Якісний велюр, вигляд шикарний! Дякую дівчатам за якісне обслуговуваня та допомогу з вибором! Вдячних Вам клієнтів!

Интернет-магазин SignalUA

Дякуємо Вам за довіру! Чекаємо Вас знову в нашому інтернет-магазині!

Віктор

2020-01-03

Доброго дня прекрасний колектив інтерне-магазину. Дякую за якісне обслуговування та такий же якісний та надійний товар. Замовляли кухонний набір, а саме скляний стіл та стільці в еко-шкірі. Сподабався дуже! Щиро дякуюємо!

Интернет-магазин SignalUA

Дякуємо, Віктор, за довіру! Чекаємо Вас знову в нашому інтернет-магазині!

Анна

2020-01-02

Хочу выразить благодарность всему магазину, за оперативную отправку, и хорошим советом по поводу выбора товара, и оформление заказа, заказывала кресло компьютерное, товар пришел вовремя, (как раз успел под Новый год детям под елочку), кресло отличное. Товаром довольны! Магазин рекомендую! Успехов и процветания Вашему магазину и побольше Вам покупателей!

Интернет-магазин SignalUA

Дякуємо Вам за довіру у виборі товару! Нехай стільчик служить не один рік і довго радує Вас та дітей! Вітаємо з прийдешніми святами, бажаємо миру та сімейного затишку!

Напишите свой отзыв или комментарий

Для уведомления об ответе Администратора